Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Баландинська громада» (код ЄДРПОУ: 34176425) був реорганізований і увійшов до складу Кам’янської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-70 - Метастудія (Вінниця)
Starostat.org.ua - розробка веб-сайтів для старостинських округів ОТГ України
A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Баландинська територіальна громада
припинила діяльність, увійшла до складу Кам’янської громади

Поіменне голосування №- «Відомості про поіменне голосування 25 позачергової сесії Баландинської сільської ради ОТГ VII скликання.»

Кількість переглядів: 45
Скликання: 7 скликання
Сесія: 25 сесія
Тип документу: Поіменне голосування
Дата: 26.11.2020
Номер документу: -
Назва документу: Відомості про поіменне голосування 25 позачергової сесії Баландинської сільської ради ОТГ VII скликання.
Прикріплені файли:
  1. Поіменне голосування 25 позачергової сесії Баландинської сільської ради (5.11 МБ)

На порядку денному було розглянуто наступні питання:

1. Про внесення змін до рішення сільської ради № 14-28/VII від 24.12.2019 року «Про  бюджет Баландинської сільської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік» (із змінами та доповненнями внесеними рішеннями сесій сільської ради № 15-8/VII від 12.02.2020 року, № 16-9/VII від 24.03.2020 року, № 17-11/VII від 14.05.2020 року, № 19-15/VII від 25.06.2020 року,  № 21-2/VII від 21.08.2020 року, № 22-4/VII від 18.09.2020 року, № 23-2/VII від 12.10.2020 року, № 24-1/VII від 22.10.2020 року ).

2. Про вилучення земельної ділянки  у  Кам’янського РАЙСТ.

3. Про вилучення земельних ділянок та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

4. Про внесення змін до рішення сільської ради від 18.09.2020 № 22-13/VII  «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки гр.Городиській  Р.І.».

5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  (присадибна ділянка)  гр. Алеки Н.І..

6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства  гр. Алеки Н.І..

7. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності у власність гр. Панчуку О.І..

8. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Комірному С.А..

9. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності у власність гр. Нерух Т.І..

10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського  призначення комунальної власності гр. Трохименко В.С..

11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського  призначення комунальної власності гр. Козяру В.М..

12. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського  призначення комунальної власності гр. Козяру М.В..

13. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського  призначення комунальної власності гр. Козяр Є.К..

14. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського  призначення комунальної власності гр. Гордієнко В.А..

15. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бабенку П.О..

16. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бабенко Т.О..

17. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Конюшенко М.М..

18. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Конюшенку О.А..

19. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Конюшенко І.О..

20. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гречці В.Ф..

 

21.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського  призначення комунальної власності гр. Миколенку В. Б..

22. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського  призначення комунальної власності гр. Бережній Н.М..

23. Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення в оренду земельної  ділянки площею  для городництва   гр. Роздобудьку О.В..

24. Про затвердження проекту землеустрою та передачу в користування на умовах оренди земельну ділянку сільськогосподарського призначення для городництва гр. Гетьману О.М..

25. Про передачу в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі гр. Гончарову В.П..

26. Про затвердження проекту землеустрою та передачу в користування на умовах оренди  земельні ділянки сільськогосподарського призначення для городництва гр. Босецькому С.Ф..


« повернутися до всіх документів


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Starostat.org.ua, Rayrada.org.ua, Rda.org.ua, Osv.org.ua